Заходи

День п'ятикласника

Вже традиційним у НВК 9 імені А.М.Трояна стало проведення ДНЯ П'ЯТИКЛАСНИКА.

Цьогоріч посвяту в п'ятикласники відсяткували 87 учнів нашої шкільної родини.

Веселі, дружні, активні, енергійні, розумні, щирі, відкриті, толерантні - ось якими проявили себе п'ятикласники на психологічному тренінгу "Слухати - розуміти - взаємодіяти"

Дуже важливою метою цього заняття - є згуртування класного коллективу і створення сприятливого психологічного клімату.

На тренінгу використались вправи на

подолання бар’єру в міжособистісних відносинах, на виховання культури спілкування.

Наші подорослішалі учні! Наші п'ятикласники!

5А /к.к Матвєєва Тетяна Володимирівна/

5Б /к.к. Студенець Інна Вікторівна/

5В /к.к. Шедловська Наталія Василівна/

Сподіваємося, що сьогоднішні заняття стануть підгрунтям для дружності, підтримки та гордості за свій класний колектив!

У добру путь!

Зелений колір дня

13 жовтня - день, коли на освітньому просторі в одному дні зійшлося кілька вагомих для українців свят, відзнак, заходів, акцій.

Саме тому, дуже важливо наповнитися енергією цього дня - ВІДЧУВАТИ ВЛАСНУ АВТЕНТИЧНІСТЬ і МАТИ МОЖЛИВІСТЬ РЕСУРСНОГО ЕМОЦІЙНОГО НАПОВНЕННЯ.

Учасникам освітнього процесу був запропонований простий власний квест. Рухаючись цього дня просторам школи, натикаючись на "зелені картинки" на дверях класних кімнат, потрібно було знайти хвилинку просто стати і наповнитися магією зеленого кольору.

І випадкова картинка, що зустрілася на шляху - зовсім не випадкова. Це картинка, яка має певну асоціацію як колективу, який її презентує, так для того, хто дивиться на неї.

ПСИХОЛОГІЯ і КОЛІР: Коли ми думаємо про зелений колір, ми уявляємо ліс, дерева, траву. Внаслідок того, що зелений об'єднує нас з природою, він ДОПОМАГАЄ нам бути БЛИЖЧЕ ОДИН ДО ОДНОГО. Коли вам бракує зеленого кольору, ви позбавляєтеся гармонії.

ДОПОМАГАЄ ПРИ НЕГАТИВНИХ ПСИХІЧНИХ СТАНАХ: неврівноваженість, злість, грубість, скутість в емоціях і відчуттях.

ФІЗІОЛОГІЯ і КОЛІР: найчастіше серцеві напади виникають із-за емоційних проблем, що скупчилися.

ОРГАН, З ЯКИМИ АСОЦІЮЄТЬСЯ: серце.

ЛІКУЄ ЗАХВОРЮВАННЯ: хвороби серця, бронхіт і хвороби легенів, грип, клаустрофобія.

Пропонуємо і вам наповнитися енергією зеленого кольору, споглядаючи асоціативні "зелені картинки", які в цей день грали роль "емоційних стимулів"

БУДЬМО ЗДОРОВІ!

ГАРМОНІІ і ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ!

Жовтий колір дня

У НВК продовжуються заходи, присвячені Всесвітньому дню психічного здоров'я.

Учасники освітнього процесу продовжують надихатися мотиваційними завданнями, одне з яких - лови свою мотивацію.

Сподіваємось, що листівки для мотивації, запропоновані в завданні, стануть першим кроком до кращих змін.

Також сьогодні, 12 жовтня, простори школи сяяли теплим осіннім кольором - ЖОВТИМ.

ПСИХОЛОГІЯ ЖОВТОГО КОЛЬОРУ:

Звільняє від негативу, який підриває упевненість в своїх силах. Допомагає легше сприймати нові ідеї і приймати різні точки зору. Він сприяє кращій самоорганізації і концентрації думки.

ДЛЯ ДІТЕЙ: підвищує пізнавальний інтерес.

ДОПОМАГАЄ ПРИ НЕГАТИВНИХ ПСИХІЧНИХ СТАНАХ: творчий блок, депресія, занижена самооцінка, песимізм

ФІЗІОЛОГІЯ і КОЛІР: Добре лікує травну систему, забезпечує її роботу. В основному впливає на перебіг жовчі, яка грає роль в поглинанні і перетравлюванні жирів. Покращує пам'ять.

ЛІКУЄ ЗАХВОРЮВАННЯ: діабет, шкірні захворювання, виснаження нервової системи.

Віримо, що сяючий колір додав у життя НВК більше творчості, нових ідей, толерантності, посмішок та тепла!

А ті, хто не зміг підтримати Жовтий день у кольорі одягу, зігрівають дружніми посмішками, які можуть компенсувати нестачу жовтого кольору у повсякденні.


Червоний колір дня

У НВК тривають заходи до Всесвітнього дня психічного здоров'я.

Ранком, вчителів, викладачів школи мистецтв і працівників школи зустріла можливість попрацювати над своєю позитивною психологічною установкою, обравши навмання мотиваційну картинку.

В учнів школи також була можливість отримати підказки підсвідомості, виконавши практичне завдання "твоє позитивне мислення", де потрібно подумки обрати цифру від 1 до 9 та знайти серед мотиваційних картинок свою актуальну установку на позитив.

Також сьогодні у НВК розпочався "КОЛЬОРОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ" до Всесвітнього дня психічного здоров'я.

Кольори, як вже давно доведено вченими, активно впливають на наше самопочуття, настрій, емоції. Деякі кольори можуть підвищувати працездатність, інші здатні викликати почуття щастя, радості, спокою, створити атмосферу комфорту і захищеності.

11 жовтня був визначений ДНЕМ ЧЕРВОНОГО КОЛЬОРУ. Кольору активності та енергії!

ПСИХОЛОГІЯ ЧЕРВОНОГО КОЛЬОРУ:

Наділяє відчуттям безпеки, упевненістю в завтрашньому дні, допомагає простіше впоратися з неприємностями. Формує лідера.

ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА НЕГАТИВНІ ПСИХІЧНІ СТАНИ: апатія, депресія, страх, невпевненість в собі.

ФІЗІОЛОГІЯ і КОЛІР: стимулює нервову систему, вивільняє адреналін, покращує кровообіг, підвищує кількість червоних тілець в крові.

ЛІКУЄ ЗАХВОРЮВАННЯ: знижений артеріальний тиск, анемія, поганий кровообіг, простуда, нежить.

Завтра Кольоровий тиждень триватиме!

Всіх очікуємо в жовтому кольорі в одязі або в його елементах.

Всім нам - психологічної стійкості!


Тиждень психології онлайн

До Всеукраїнського Дня психолога (23 квітня) у НВК 9 імені А. М. Трояна проводиться онлайн ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ (19.04.2021 - 24.04.2021). Девіз тижня психології онлайн - "БУДЬ СОБОЮ! ІНШІ РОЛІ ВЖЕ ЗАЙНЯТІ!"

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров'я

А 9-го жовтня у НВК№9 оголошено «ДЕНЬ ОПТИМІЗМУ»! Оптимізм – це унікальна хустинка, якою можна втерти носа будь-якій проблемі!

Оптимізм – важлива складова психічного здоров’я. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет і впливають на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров’я.

Ранком, 9 жовтня шкільний простір замайорів «сонцем осіннього позитиву» - жовтими та помаранчевими кольорами. Жовтий колір - колір оптимістів. Він здатен подарувати чудовий настрій, бадьорість, позитивне мислення і щастя. Учні , педагоги, викладачі та працівники школи долучилися до визначення особистої оптимістичної позиції через жовтий колір в одязі та в аксесуарах.

Для створення позитивного налаштування учасників навчально-виховного процесу зустрічали пропозиції – лайфхаки, що до того, як проявити себе оптимістом саме у цю п’ятницю: «НЕ МОЖЕШ ПОСМІХНУТИСЬ МАСКОЮ – ПОСМІХАЙСЯ ОЧИМА!», «ЗБЕРЕЖИ СОЦІАЛЬНУ ДИСТАНЦІЮ – ПІДБАДЬОРЬ КОМПЛІМЕНТОМ НА ВІДСТАНІ!»

Для підтримки позитивного тонусу вчителям, викладачам, працівникам НВК було запропоновано стати учасниками психологічної лотереї «УСТАНОВКА ОСІННЬОГО ПОЗИТИВУ».

І учні НВК,- кожен клас окремо - також мали нагоду налаштуватись на позитивне мислення і сприйняття через лотерею «МОЯ МАЛЕНЬКА МОТИВАЦІЯ».

В холі школи організовано виставку «У НВК 9 ДЕНЬ ОПТИМІЗМУ» з позитивними, оптимістичними зображеннями та висловами.

Батьків при вході до НВК зустрічав виносний інформаційний блок – «ВИ Є СОНЦЕМ ДЛЯ ВСІХ, КОГО ЛЮБИТЕ…СВІТІТЬ ЯСКРАВО!» з рекомендаціями, підготовленими психологічною службою на тему «ДЕ ШУКАТИ ПОЗИТИВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ».

Загалом, піднесена атмосфера гарного настрою, посмішок очима та компліментів на відстані зберігалась увесь день. Нехай і похмурий день, але силою думки розфарбований в теплий колір сонця.

Тож наша велика і сильна духом шкільна родина бажає ВАМ ЗДОРОВ’Я!