Прийом до першого класу на 2024-2025 навчальний рік

Анкета-моніторинг кількості першокласників на

2024-2025 н.р.

Перед заповненням ознайомтесь з інормацією на цій сторінці!

Посилання для заповнення анкети:👉 Анкета-Моніторинг 2024-2025 н.р.

До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

До 31 травня для зарахування дитини до 1-го класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються до закладу освіти:

До закладу освіти в першу чергу зараховуються діти, проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми  працівників цього закладу освіти – якщо кількість заяв перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах).

Територія обслуговування ЛІЦЕЮ № 9 імені А. М. Трояна

Проспекти: Грушевського (№ 38, 40).

Вулиці: Cтепана Бандери (№ 39-49), Данила Галицького (№ 1-13 непарні), Драгоманова, Огієнка (№20-51), Соборна (№ 1-33 непарні).