Психологічна допомога

В сучасному світі послуги психолога стають дедалі потрібнішими☝️ А враховуючи воєнний стан в країні, високий рівень стресу, потребу швидко переключатись та  адаптуватись до нових умов, запит на психологічний супровід тільки зростатиме.

Психологічна підтримка має бути доступною для кожного ☝️. Саме з цією метою в Кам'янець-Подільському ліцеї 9 ім. А.М.Трояна у відкритому режимі працює соціально-психологічна служба, а також  вже рік як впроваджується проєкт "Безпечний простір", спрямований на комплексну психосоціальну підтримку українських шкіл в умовах війни. Тут психологічну допомогу може отримати кожен, хто її потребує.

У яких випадках  батьки, діти, вчителі можуть потребувати психологічної підтримки. Наведемо кілька прикладів:

✅Коли бачите зміни в емоційному стані дитини і не знаєте, як з цим впоратись;

✅ Коли думок так багато, аж важко зрозуміти, що відбувається;

✅ Коли життя ніби втратило барви;

✅ Коли втрата поглинає усе світло;

✅ Коли пережиті події не дають спокою навіть у снах;

✅Коли розмови з  друзями за кавою вже не допомагають, а кожна дія вимагає надзвичайних зусиль;

✅Коли просто потрібно, щоб хтось вислухав та підтримав;

✅ Та багато-багато інших переживань…

Наші контакти:

📱+380675932471 (практичний психолог Хамелюк Тетяна Олегівна);

📱+380677131201(соціальний педагог Королюк Леся Миколаївна).

Бережіть себе та дбайте про себе!

За телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей 8 800 500 33 50

У разі виявлення, що дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства чи експлуатації, вербування чи маніпуляцій в цифровому просторі, варто одразу звернутись до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України за посиланням (цілодобово) .

Психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів:

1) Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини (Пн – Пт з 12:00 до 16:00):

2) Онлайн консультація для підлітків в Teenergizer.

3) Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, куди звертатись за допомогою.