Знай наших

Справжній вчитель завжди у творчому пошуку. Щоб запалити серця учнів жадобою до знань, треба горіти самому, шукати щось нове і незвичайне. Адже сучасний інформаційний простір заповнений величезною кількістю матеріалу, розібратися в якому надзвичайно важко. Робота вчителя – це щоденна творчість, яка спрямована на розвиток особистості – патріота незалежної України. А тому міський конкурс «Вчитель року» – це те випробування, яке можуть здолати найкращі. НВК № 9 може пишатися своїми педагогічними кадрами. Ці імена можуть прикрасити будь-який навчальний заклад.

1995 –ТОМАК Олена Леонідівна - лауреат міського конкурсу "Вчитель року – 1995" в номінації "Англійська мова" .

1996 – БЄЛЄНІКІНА (НЕТЕЧА) Галина Василівна – переможець міського та лауреат обласного конкурсу "Вчитель року – 1996" в номінації "Початкові класи".

1997 - ДОЦЕНКО Ірина Василівна – переможець міського та обласного конкурсів "Вчитель року – 1997" в номінації "Англійська мова".

2001 - ТРОЯН Алім Миронович – переможець міського та обласного конкурсів, фіналіст і дипломант Всеукраїнського конкурсу "Директор року – 2001".

2002- ЄВЧУК Оксана Володимирівна - лауреат міського конкурсу "Вчитель року - 2002" в номінації "Англійська мова".

2003- ШМИРКО В’ячеслав Валентинович – лауреат Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізкультури та урок та урок футболу.

2005 - ШМИРКО В’ячеслав Валентинович - переможець міського конкурсу "Вчитель року -2005" в номінації "Фізична культура" переможець обласного конкурсу, фіналіст Всеукраїнського конкурсу.

2004 – СИДОРУК Вікторія Василівна – переможець міського та лауреат обласного конкурсу "Вчитель року – 2004" в номінації "Зарубіжна література".

БОГУН Світлана Кімівна – лауреат міського конкурсу "Вчитель року – 2004" в номінації "Математика".

БОРЕЙКО Ірина Павлівна – лауреат міського конкурсу "Вчитель року – 2004" в номінації "Початкові класи".

НЕТЕЧА Ярослав Іванович – переможець міського конкурсу "Вчитель року-2005" в номінації "Історія" переможець обласного конкурсу, фіналіст Всеукраїнського конкурсу.

ШЕДЛОВСЬКА Наталія Василівна – переможець міського конкурсу "Вчитель року – 2005" в номінації "Українська мова" лауреат обласного конкурсу.

2007 – ПРОДАН Марина Геннадіївна – лауреат міського конкурсу "Вчитель року -2007" в номінації "Початкові класи".

Про роботу кожної школи можна судити за результатами навчальних досягнень її учнів. Це, в першу чергу, олімпіади з різних предметів. Нам ніколи не було соромно за роботи наших учнів, які представляли школу. Значна їх кількість є гордістю не тільки НВК № 9, а й всього міста.

2002-2003 н.р. – 25 призових місць в міській олімпіаді; 2 призових місця – в обласній (Юлія Залуцька – укр. мова і література).

2003-2004 н.р. – 27 призових місць в міській олімпіаді; 1 – в обласній (Тимур Дементьєв – хімія).

2004-2005 н.р. – 25 призових місць в міській олімпіаді.

2005-2006 н.р. – 26 призових місць в міській олімпіаді; 1 – в обласній (Яна Ковальська – англійська мова).